پست های داغ

last video Posts

شیر

شیر

شرکت دشت کیمیا با پیروی از اهداف خود در راستای تولید شیر تازه پیشرو بوده است و هم اکنون دارای یک واحد اختصاصی گاوداری 300 راسی است که روزانه حدود 6 تن شیر به بازار عرضه می نماید و آماده همکاری با شرکت‌های فراوری های لبنی است.

مرغ منجمد

مرغ منجمد

مسئولان شرکت پشتیبانی امور دام می‌گویند گوشت مرغ منجمد به دلیل طی مراحل بهداشتی و استاندارد از قبل از کشتار تا مراحل انجماد و توزیع در سطح شهر از نظر کیفی و بهداشتی بسیار بهتر از گوشت مرغ گرم و تازه‌ای است که توسط کشتارگاه‌های بخش خصوصی بدون نظارت خاصی در بازار به عنوان مرغ گرم عرضه می‌شوند.

مرغ گرم

مرغ گرم

این شرکت سالانه بالغ بر 15000 تن گوشت مرغ تولید می‌کند که بابرند خورشید مرغدر بازار عرضه می‌شود. که با تکمیل پروژه‌های مختلف به 200 هزار تن افزایش خواهد یافت.

مرغ زنده گوشتی

مرغ زنده گوشتی

شرکت دشت کیمیا با داشتن فارم های مرغ مادر گوشتیمالکیتی اقدام به تولید جوجه یکروزه گوشتی نموده و با این تولید پس از تکمیل جوجه‌ریزی در واحدهای گوشتی شرکت اقدام به فروش جوجه‌های مازاد خود می‌کند. ظرفیت این فارمها بالغ بر 150 هزار قطعه است.

جوجه یکروزه گوشتی

جوجه یکروزه گوشتی

جوجه یک روزه گوشتی سویه‌ای از جوجه‌های مرغ و خروس هستند که برای تولید گوشت پرورش داده می‌شوند، به علت پرورش سریع جوجه‌های گوشتی که در عرض ۴۲ روز از وزن ۴۲ گرم به ۲۵۰۰ گرم می‌رسند برنامه‌های پرورشی، تغذیه‌ای و بهداشتی به خصوصی در گله‌های پرورشی صورت می‌گیرد بطوریکه پرورش سنتی آن قابل مقایسه با نوع صنعتی آن نیست.

پیام مدیریت

پیام مدیریت

شرکت دشت کیمیا با بیش از 20 سال تجربه و با استفاده از کادری مجرب و متخصص از کارشناسان داخلی و خارجی در زمینه دام و طیور فعالیت دارد و ...

اهداف و برنامه ها

اهداف و برنامه ها

شرکت دشت کیمیا در راستای تحقق امنیت غذایی کشور همواره کوشیده است بهترین، سالمترین و باکیفیت‌ترین محصولات را برای شهروندان عزیز فراهم کند.

پیشینه و سوابق

پیشینه و سوابق

با گذشت زمان و افزایش جمعیت پرورش مرغ به روش سنتی دیگر پاسخگوی نیاز جامعه نبوده، به همین خاطر مراکز صنعتی پرورش طیور در ایران راه‌اندازی شد.

زمینه فعالیت شرکت

زمینه فعالیت شرکت

گروه محصولات شرکت دشت کیمیا در یک حلقه بهم پیوسته و به‌طور کاملا عمودی تولید می‌شوند و این امکان را فراهم می‌کند تا کل چرخه تولید تحت کنترل باشد.

معرفی دشت کیمیا

معرفی دشت کیمیا

شرکت تولیدی دام و طیور دشت کیمیا سهامی خاص با برند «خورشید» در سال 1375 تاسیس شد و در سال 1384 با شماره ثبتی 255234 به ثبت رسید و فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.

مزارع مرغ گوشتی

مزارع مرغ گوشتی

در فارم‌های گوشتی برای رسیدن به حداکثر پتانسیل ژنتیکی نژاد قرنطینه شدید به همراه شرایط مناسب دما، رطوبت و تغذیه فراهم شده است و برای پیشگیری از بیماری‌های شایع در منطقه واکسیناسیون به دقت انجام می‌گیرد.