شرکت تولیدی دام و طیور دشت کیمیا سهامی خاص در سال 1375 تاسیس شد و در سال 1384 با شماره 255234 به ثبت رسید و فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.

این شرکت از بدو تاسیس با بهره‌گیری از متخصصین مجرب، کادر فنی آموزش دیده و دانش روز همواره تلاش کرده است رضایت کامل مشتریان خود را فراهم نماید. همچنین شرکت، «ارتقا روزافزون کیفیت محصولاتش» را حق طبیعی مشتریان دانسته و این مهم را سرلوحه برنامه‌ها و اهداف خود قرار داده است.

 

 

زمینه فعالیت شرکت

شرکت دشت کیمیا با دودهه تجربه و استفاده از کارشناسان داخلی و خارجی، سرمایه های انسانی و تکنولوژی روز دنیا در بخش های زیر فعالیت می‌کند:

 • پرورش مرغ مادر گوشتی
 • تولید جوجه یک روزه
 • پرورش مرغ گوشتی
 • کشتار، بسته‌بندی و قطعه بندی مرغ گوشتی
 • توزیع مرغ در بازار
 • پرورش گاو شیری
 • تولید خوراک دام و طیور و تامین نهاده‌های دامی

*این شرکت از شرکتهای پیشرو وایرانی است که در زمینه تولید جوجه یکروزه وشیر گاو فعالیت می نماید.مأموریت این شرکت ایفای نقش محوری در توسعه پرورش وتولید دام وطیور کشور می باشد ،لذا با بهره گیری از نیروهای متخصص مجرب وکادر فنی آموزش دیده همواره تلاش نموده رضایت مشتریان را فراهم نماید.

 از مزایای محصولات شرکت دشت کیمیا تولید در یک حلقه بهم پیوسته  می باشد ، لذا  این امکان را فراهم می‌کند تا کل چرخه تولید تحت کنترل بوده. از پرورش مرغ مادر گوشتی تا کشتار، قطعه‌بندی و حمل و نقل قابل ردیابی می باشد. واین مجموعه با ارتقاء روز افزون کیفیت محصولات را حق طبیعی مشتریان  دانسته لذا همواره تحت نظارت مستمر دامپزشکان داخلی و خارجی و با رعایت دقیق ضوابط و دستورالعملهای وضع شده توسط سازمانهای دامپزشکی و جهاد کشاورزی، سعی نموده محصولات خود را با بالاترین  درجه کیفی تولید  نماید . برخی عوامل مؤثر بر کیفیت و سلامت گوشت مرغ عبارتند از :

 • انتخاب سالن‌های مرغداری در مناطق بکر و به دور از آلودگی
 • استفاده از جیره غذایی با منشا طبیعی
 • مواد اولیه سالم
 • ایجاد شرایط استاندارد تولید

شرکت تولیدی دام و طیور دشت کیمیا  هم‌اکنون  با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین تولیدکنندگان جوجه یک روزه استان اصفهان دارای  ظرفیت پرورش 150.000 قطعه مرغ مادر و تولید سالانه 15.000.000 قطعه جوجه یک روزه می باشد، جوجه‌های گوشتی  تولیدی مجموعه با   برند خورشید  برای مرغداری‌های سراسر کشور ارسال می‌گردد. انتخاب زمین عاری از آلودگی در شهرستان چادگان و تجهیزات به روز با مدیریت مجرب و پرسنل متخصص و متهعد از یک‌سو و تهیه مواد اولیه باکیفیت و جیره غذایی مناسب از سوی دیگر باعث شده جوجه خورشید یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین جوجه‌های یک‌روزه کشور در سال‌های اخیر گردد.

شرکت تولیدی دام و طیور دشت کیمیا  یکی از بزرگترین واحد های تولید جوجه یک روزه استان اصفهان است که  توانسته نقش بسزائی در اشتغال منطقه ایفا نماید وزمینه اشتغال ۱۵۰ نفر را به طور مستقیم فراهم نموده است. با توجه به اهمیت تولید و نقش آن در رونق اقتصاد کشوراین شرکت  با راه‌اندازی واحد گاوداری  درحال حاضر توانسته با تولید سالیانه بیش از 3میلیون تن شیر  در تأمین محصولات لبنی  وپروتئین سالم نقش موثری داشته باشد.

 

 

 

اهداف و برنامه ها

غذا و تغذیه یکی از ابعاد اساسی زندگی، سلامت و همچنین رفاه جامعه است. امنیت غذایی از معیارهای توسعه انسانی بوده و دستیابی به آن از اهداف اصلی هر کشور به شمار می‌رود. موجود بودن و عرضه غذای سالم و کیفی، سهولت دسترسی و قدرت خرید از ارکان امنیت غذایی است. شرکت دشت کیمیا در راستای تحقق امنیت غذایی کشور همواره کوشیده است بهترین، سالمترین و باکیفیت‌ترین محصولات را برای شهروندان عزیز فراهم کند.

 

 

شرکت دشت کیمیا به عنوان یکی از برندهای برتر در زمینه دامپروری و کشاورزی اهداف زیر را دنبال می‌کند: 

–         شناسایی و جذب نیروهای متخصص و کارآمد در بخش‌های مرتبط با این صنعت

–         ارتقا سطح دانش، مهارت و کارایی سرمایه های انسانی و ایجاد انگیزه در سازمان

–         افزایش تولید با کیفیت و ممتاز با رعایت هرچه بهتر استانداردهای جهانی

–         افزایش سطح رضایت مشتریان با ارتقاء مستمر مدام کیفیت خدمات ومحصول

–         تولید محصولات با کیفیت عالی واقتصادی

–         اشتغالزایی مولد وپایدار

–         پیشرفت کشور